O nas

Corriere Caffe

Corriere Caffe to firma mieszcząca się w Chorzowie w pięknym otoczeniu Parku Śląskiego. Chociaż pochodzimy ze Śląska to jednak wszyscy nasi pracownicy uwielbiają to co włoskie, a w szczególności dobrą kawę.


Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na Polskę prawdziwie włoskiej kawy ATTIBASSI, której dobry smak – jak często powtarzają nasi klienci – jest nieporównywalny do żadnej innej kawy na świecie. Kawa ta pozycjonowana jest na rynku w klasie PREMIUM. W ofercie mamy także wyśmienitą kawę marki CARRACCI. Dodatkowo posiadamy także wiele smaków czekolad – gęstych jak poranna bolońska mgła. Ofertę dopełnia szeroki wachlarz herbat marki VINTAGE TEAS.

To właśnie z Bolonii bezpośrednio sprowadzamy aż sześć rodzajów naszej kawy. Bolonia słynie ze sztuki, wielkich postaci urodzonych w tym mieście, ale także nowoczesnej technologii i wspaniałych samochodów. To wreszcie miasto wielkiej kultury i wysublimowanego smaku w pięknych okolicznościach przyrody.


Jesteśmy również sprzedawcą profesjonalnych i domowych ekspresów do kawy. Również z Włoch sprowadzamy bezpośrednio od producentów profesjonalnych ekspresy. Każdy z takich ekspresów jest budowany na specjalne zamówienia klienta. Dzięki temu sprostamy najbardziej wymagającym oczekiwaniom, a każdy właściciel może poszczycić się przygotowanym dla własnych potrzeb urządzeniem. Takie spersonalizowane realizacje wraz z dostawą trwają zwykle od 1 do 3 miesięcy.

Kompleksowo przygotowujemy pracowników Ho.Re.Ca do profesjonalnej obsługi klientów. Samodzielnie i we współpracy z włoskimi specjalistami organizujemy kursy i szkolenia w Polsce i we Włoszech dla baristów i pasjonatów espresso.

Co nas wyróżnia?
Daleko nam do wielkiej korporacji. Zgodnie z naszą nazwą chcemy jednak być dla Państwa kurierami dobrego smaku i włoskiego szyku. Dzięki temu do każdego klienta staramy się podchodzić indywidualnie, odpowiadając elastycznie na jego potrzeby i uwarunkowania zewnętrze (np. podczas pandemii). Z nami naprawdę można się porozumieć, zarówno co do warunków współpracy jak i płatności.
Wybierz ofertę dopasowaną do siebie
zamawiam dla
Ho.Re.Ca
więcej >
zamawiam dla
Biura
więcej >
zamawiam dla
Domu
więcej >
Dlaczego my?

01.

Elastyczność

Rozumiemy potrzeby małego biznesu, zwłaszcza w branży Ho.Re.Ca. Wiemy, że dynamika rynku nie zawsze pozwala na stosowanie sztywnych reguł.

02.

Doświadczenie

Znamy się zarówno na kawie jak i ekspresach. Wiemy, co zrobić, by podnieść sprzedaż w Twoim lokalu. Zaufaj nam!

03.

Jakość

O tym, jak poprawnie parzyć kawę i jak jakość ziarna wpływa na efekt końcowy, możemy opowiadać godzinami. Znamy się na tym!